Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

wiejskie podróże

Mieszkańcy kuchni — jak zamienić kuchnię w raj

mieszkańcy kuchni

The Kitchen Dwellers to kwartet bluegrass z Montany, który szturmem podbił scenę jamgrass swoim wysokoenergetycznym, współczesnym podejściem do muzyki tradycyjnej. Grupa, w skład której wchodzą mandolinista Shawn Swain, grający na banjo Torrin Daniels, basista Joe Funk i gitarzysta Max Davies, łączy klasyczną muzykę country z wpływami tak różnorodnymi, jak ich rodzinny stan Montana. Rezultatem jest dźwięk, który łączy rocka, bluesa, a nawet metal w kalejdoskop rodzimych opowieści, amerykańskiego zachodniego pragnienia wędrówki i naturalnego majestatu. Zespół jest obecnie w trasie promującej nowy album, Wise River, który ukazał się w kwietniu tego roku.

Album został nazwany na cześć południowo-zachodniej rzeki Montana o tej samej nazwie, która przepływa przez dwie godziny przez ich rodzinne miasto Bozeman. Zespół jest nieugięty, że album uchwyci zarówno fizyczne, jak i duchowe aspekty ich domu i ma nadzieję, że ich słuchacze poczują smak tego, co kochają w regionie i jego mieszkańcach.

Podczas gdy każda babcia z Południa wyśmiałaby myśl, że potrzebne są badania, aby udowodnić, że powrót do kuchni na małą terapię kulinarną jest dobry dla duszy, badania pokazują, że częste małe, kreatywne projekty, takie jak pieczenie lub gotowanie, mogą zwiększyć poczucie własnej wartości i zwiększyć poczucie własnej wartości. koncentracji.1 W przypadku mieszkańców kuchni odrobina gotowania może być tym, co zalecił lekarz, aby pomóc im się skoncentrować i sprawić, by ich najnowszy projekt — Wise River — stał się hitem.

Kluczowym elementem funkcjonalnej kuchni jest przechowywanie i to dużo. Posiadanie dobrze zorganizowanej spiżarni, lodówki i zamrażarki może również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zmniejszy liczbę zakupów produktu, który już posiadasz, ale nie możesz go znaleźć. Utrzymanie porządku w tych przestrzeniach pozwoli Ci również zaoszczędzić czas podczas przygotowywania posiłków, ponieważ będziesz mógł szybko znaleźć składniki.

Wystarczająca ilość miejsca na blacie to kolejny niezbędny element kuchni, ponieważ pozwala na wygodną i wydajną pracę. Jeśli masz mniej niż idealne miejsce na blacie, spróbuj przemyśleć swój układ. Możesz dodać wyspę lub inne przedłużenie blatu lub po prostu zainwestować w kilka stołków, które można przyciągnąć do blatu, gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni roboczej.

Na koniec upewnij się, że oświetlenie jest na odpowiednim poziomie. Dobrze oświetlona kuchnia to podstawa, zwłaszcza podczas pracy z jedzeniem lub przygotowywania posiłków. Słabe oświetlenie może negatywnie wpłynąć na Twój nastrój i wydajność w kuchni, ponieważ może powodować zmęczenie oczu i osłabiać zdolność koncentracji. Dodaj oświetlenie akcentujące i oświetlenie wpuszczane na obwodzie kuchni, aby rozjaśnić ciemne rogi. Możesz także zainstalować karuzelę lub ukryty stojak na przyprawy, aby jak najlepiej wykorzystać niedostępne zakamarki.