Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

zwiedzanie miasta

Jak stworzyć garaż w nowoczesnym stylu

garaż w nowoczesnym stylu

Garaż w nowoczesnym stylu to doskonały sposób na podniesienie estetyki domu. Ten projekt charakteryzuje się czystymi liniami i ciekawymi liniami dachu, które z krawężnika robią dramatyczne wrażenie. Te wolnostojące plany garaży oferują dużo miejsca do przechowywania samochodów i innych narzędzi lub sprzętu, ale zapewniają również przestrzeń życiową powyżej na biuro, pokój rekreacyjny lub apartament dla gości.

Jeśli planujesz zamienić swój nowoczesny garaż w część dzienną, rozważ dodanie aneksu kuchennego i łazienki. Zwiększy to żywotność i wartość odsprzedaży Twojego domu. Możesz także dodać strych, aby uzyskać dodatkowe miejsce do przechowywania i pracy. We współczesnym świecie ludzie używają swoich garaży nie tylko do przechowywania i parkowania. Wielu właścicieli domów przekształca swoje garaże w mieszkania, aby służyły jako dodatkowa sypialnia, dodatkowa przestrzeń życiowa, warsztat lub siłownia. Inni wykorzystują swoje garaże jako pokój zabaw dla dzieci, pracownię artystyczną, a nawet lokal do wynajęcia, aby generować dochód.

Podczas przekształcania garażu w przestrzeń życiową ważne jest, aby nadać priorytet organizacji i przechowywaniu. Możesz dodać szafki wzdłuż ścian, wbudowany stół warsztatowy i haki ścienne do zawieszenia miotły i łopaty, aby nie dotykały podłogi. Regały górne to także doskonała opcja do przechowywania płaskich, długich przedmiotów, takich jak narzędzia i drabiny, których nie potrzebujesz na co dzień. Szafki są idealnym miejscem do przechowywania różnych drobnych części, takich jak śruby i gwoździe, dzięki czemu można je łatwo znaleźć w razie potrzeby.

Dla niektórych klientów KAA Design garaż staje się swego rodzaju męską jaskinią lub odpowiednikiem. Ten typ klientów zwykle jest dumny ze swojej kolekcji samochodów i lubi zabawiać przyjaciół, więc w garażu często może znajdować się salon i bar z telewizorem, nagłośnieniem i zmieniającymi kolor światłami LED. Niektórzy klienci mają nawet swoją kolekcję zabytkowych grilli samochodowych wyeksponowanych w przestrzeniach reflektorów.

Garaż wolnostojący inspirowany współczesnym stylem jest pięknym dodatkiem do każdego domu. Zakrzywiony dach i ciekawe kolory stiuku podnoszą wygląd zewnętrzny tego planu garażu, a szklane okna dodają subtelnego, ale wyrafinowanego akcentu. Wnętrze tego przestronnego garażu zostało zaprojektowane tak, aby pomieścić trzy lub więcej samochodów, a wysokie 15′ sufity zapewniają dużo miejsca do manewrowania.

Jeśli chcesz, aby Twój garaż wyglądał bardziej nowocześnie, zacznij od wybrania bramy z eleganckimi poziomymi listwami zamiast tradycyjnych pionowych. Możesz także wybrać drzwi z oknami, aby poprawić oświetlenie garażu i uczynić go bardziej zachęcającym. Drzwi te będą również uzupełnieniem domów, które mają przeszklone bramy garażowe. Jeśli nie jesteś gotowy, aby przekształcić swój garaż w przestrzeń mieszkalną, rozważ nowoczesny zestaw prefabrykowany, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewniając jednocześnie wysokiej jakości gotowy produkt. Ta opcja może być zmontowana na miejscu w ciągu około jednego dnia i może być modyfikowana zgodnie z Twoimi potrzebami. Zestawy prefabrykatów można znaleźć u lokalnego budowniczego lub w Internecie.