Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Europa

Atrakcje w Festival Park Orlando

park festiwalowy orlando

Zlokalizowany w Colonialtown na East Robinson Street przed lotniskiem, Festival Park to duża otwarta przestrzeń wykorzystywana do lokalnych imprez i miłe miejsce na spacer z dziećmi lub zwierzętami. Jest wiele dębów i kilka ławek do siedzenia i relaksu. Przestrzeń jest stałym gospodarzem małych imprez społecznych i wizyt ośrodków opieki nad dziećmi. Rodziny mogą również zagrać we flagowy futbol, berka lub frisbee. Boisko może być również dobrym miejscem do organizowania meczów siatkówki. Psy są mile widziane, o ile są trzymane z dala od pól i na smyczy.

Kilka razy w roku w parku odbywają się różne doroczne festiwale lub koncerty. Festiwal Drzew i Latin Trap Music Festival to dwa popularne przykłady. Festiwal Drzew to wydarzenie prezentujące drzewa i ich znaczenie dla społeczności. Festiwal obejmuje występy i pokazy, a także food trucki i sprzedawców sprzedających świąteczne prezenty i przedmioty.

Latin Trap Music Festival to kolejne rodzinne wydarzenie, które odbywa się każdego lata. Zawiera mieszankę muzyki latynoskiej i jedzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a do kupienia jest kilka różnych rodzajów żywności i napojów. Jest to impreza plenerowa i najlepiej zabrać ze sobą krem przeciwsłoneczny i wygodne buty do chodzenia.

Festival Park jest także domem dla wielu uroczystości urodzinowych i małych imprez społecznych. Na terenie parku dla rodzin przygotowano plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, boisko do koszykówki oraz dwa boiska do siatkówki plażowej. Park jest popularnym miejscem na pikniki, a rodziny mogą znaleźć stoły i zadaszone trybuny do siedzenia.

Inne atrakcje w Festival Park Orlando

Spędź dzień pełen zabawy i emocji dla całej rodziny na Orlando Taco Festival. Ponad 30 najlepszych w okolicy restauracji, taco trucków i lokali gastronomicznych będzie pod ręką, aby serwować niesamowitą różnorodność przepysznych tacos & powiązane artykuły spożywcze. Wstęp na festiwal to tylko 4 dolary od osoby, a dzieci w wieku 10 i 10 lat poniżej są BEZPŁATNE z płacącą osobą dorosłą. Posiadacze biletów otrzymają nieograniczoną liczbę próbek tacos z różnych uczestniczących restauracji i ciężarówek, a także będą mogli wykorzystać bilety na inne potrawy (kukurydza meksykańska, churros, nachos itp.). Będzie margarita & batoniki mojito, batony pełne & samplowanie tequili, zespoły grające na żywo & DJ-e, zespół mariachi, konkursy jedzenia & wiele więcej.

Zajrzyj za kulisy, do ogrodów lub pod morze podczas fascynującej wycieczki po EPCOT. Lub ciesz się magią nocy w Walt Disney World, odwiedzając Epcot po zmroku. W Orlando Festival Park zawsze jest coś nowego do odkrycia.