Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Jedzenie wiejskie podróże zwiedzanie miasta

Lampa ścienna i lampa stołowa Snoopy

Snoopy kinkiet

Kinkiet Snoopy to świetny sposób na dekorację świąteczną. Ten 15-punktowy zestaw miniaturowych świateł LED przedstawia kultowego psa z serii Peanuts w czerwono-białej czapce Mikołaja. Zabawne, kolorowe światła nadadzą Twojemu pokojowi świątecznego charakteru. Zestawy oświetleniowe są łatwe w montażu i mogą cieszyć się nimi cała rodzina.

Lampa stołowa Snoopy

Lampa stołowa Snoopy to nowoczesna interpretacja kultowego charakteru Charliego Browna. Zaprojektowany przez Achille’a & Pier Giacomo Castiglioni w 1967 roku, ta lampa ma gruby szklany dysk z białą podstawą z marmuru Carrara, a także zintegrowany ściemniacz. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorów i stanowi doskonały dodatek do wystroju każdego domu.

Lampa stołowa Snoopy to elegancka i bardzo funkcjonalna lampa stołowa. Ma charakterystyczny kształt i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Ma podstawę z białego marmuru, ściemniacz z czujnikiem dotykowym i przewód o długości 8 stóp. Ponieważ jest tak dobrze wykonany, można go łatwo przekazać z pokolenia na pokolenie.

Lampa stołowa Snoopy marki Flos to kultowe dzieło sztuki. Stworzona przez Pier Giacomo i Achille Castiglioni lampa ta jest doskonałym przykładem włoskiego designu z połowy wieku. Oryginalny projekt został po raz pierwszy wprowadzony w 1967 roku i został ponownie wprowadzony przez Flos od 2003 roku. Projekt lampy Snoopy czerpie inspirację z kreskówki Charlesa Schultza. Emaliowany metalowy klosz spoczywa na podstawie z marmuru Carrera. Lampa Flos Snoopy posiada również ściemniacz.