Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Europa

Bank Mebli Centralnego Ohio

bank mebli w centralnym Ohio

Zapewnia bezpłatne meble rodzinom i osobom borykającym się finansowo z umeblowaniem własnego domu z powodu ubóstwa lub poważnych wyzwań życiowych. Znany jako „jedyny bank mebli w centralnym Ohio”, obsługuje na bieżąco ponad 50 agencji pomocy społecznej, a także otrzymuje polecenia od różnych innych organizacji, takich jak szkoły, kościoły, miejsca pracy, organizacje obywatelskie itp.

COLUMBUS, Ohio — Bezdomność rodzinna jest rzeczywistością dla wielu osób mieszkających w Columbus. Na szczęście istnieje jedna organizacja, która wspiera ich od 1998 roku. Furniture Bank of Central Ohio jest jednym z niewielu banków mebli w kraju, który dostarcza zarówno nowe, jak i delikatnie używane artykuły gospodarstwa domowego dla potrzebujących. Ich celem jest pomoc potrzebującym w przekształceniu ich pustych domów w domy.

Organizacja potrzebuje podstawowego wyposażenia dla osób bezdomnych lub zagrożonych bezdomnością, w tym pełnych łóżek i łóżek typu queen-size, komód, sof, stołów, zestawów kuchennych i jadalnych. Aby to zrobić, polegają na darowiznach od społeczności, w tym Powell UMC. Powell UMC współpracuje w tym roku z Bankiem Mebli, aby zbierać przedmioty, które zostaną dostarczone rodzinom Latitude Five25 i innym potrzebującym.

W ramach swojej misji organizacja współpracuje ze studentami, aby dać im doświadczenie w świecie rzeczywistym. CCAD Industrial Design Assistant Professor John Youger jest jednym z nauczycieli, których klasa będzie współpracować z organizacją w celu przeprojektowania mebli. Mówi, że to świetny sposób, aby studenci mogli zrobić coś ważnego dla swojej społeczności i jednocześnie zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.