Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Europa

Dodanie lampy stołowej w stylu latarni do Twojego wystroju

lampa stołowa w stylu latarni

Lampy stołowe to coś więcej niż tylko oprawy oświetleniowe, mogą również stanowić część wystroju przestrzeni. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku lamp w stylu latarni, które w jakiś sposób łączą konstrukcję latarni z podstawą lub abażurem. Stanowią świetny sposób na dodanie odrobiny osobowości do każdego pomieszczenia i mogą pomóc stworzyć ciepłą i zachęcającą atmosferę.

Elektryczne lampy stołowe z latarniami zazwyczaj mają metalową ramę w takiej czy innej formie. Ramy mogą być zakrzywione lub proste i mogą być wykończone na wiele różnych sposobów. Podczas gdy tradycyjne latarnie mogą mieć bardziej rustykalny charakter, wiele współczesnych projektów charakteryzuje się bardziej eleganckim i dopracowanym wyglądem, który dobrze komponuje się z nowoczesnym wystrojem.

Rodzaj materiału użytego do wykonania latarni może się również różnić. Wiele z nich wykorzystuje szkło lub wiklinę, inne są wykonane z papieru, bambusa, a nawet materiałów syntetycznych. W zależności od pożądanej estetyki ramę można pomalować lub pozostawić niepowlekaną. Źródłem światła może być mała żarówka imitująca płomień lub standardowe gniazdko elektryczne. Pozwala to na wykorzystanie większej gamy stylów, dzięki czemu idealnie nadają się do każdego pomieszczenia w domu.

Aby uzyskać bardziej rustykalny wygląd, dostępna jest drewniana latarnia. Świetnie sprawdzi się jako domek letniskowy w lesie lub domek w górach. Posiada elementy w kształcie misia na zewnętrznej siateczce, która rzuca urocze cienie. Szkło wewnątrz jest matowe, aby rozproszyć światło i dodać delikatnego blasku. Połącz go z pasującymi obrusami i poduszkami, aby uzyskać skoordynowany wygląd, który doda pomieszczeniu rustykalnego charakteru.

Jeśli wolisz bardziej nowoczesny wygląd, biała lampa stołowa z latarnią może być dla Ciebie odpowiednia. Ta lampa jest doskonałym przykładem tego, jak czyste linie i prosty styl można połączyć z unikalną konstrukcją latarni, aby stworzyć piękny element dekoracyjny każdego domu. Białe opalowe szkło jest dmuchane ustnie i ma pofałdowany wzór, który rozprasza światło i zapewnia delikatny blask. Ten styl świetnie sprawdza się w domu urządzonym we współczesnym stylu, a nawet w bardziej eklektycznym.

Kolejną świetną opcją do nowoczesnego lub współczesnego wystroju jest lampa stołowa w stylu latarni firmy New Works. Ta lampa ma prosty i klasyczny design, który będzie komponował się z każdym motywem wystroju. Podstawa wykonana jest z malowanej proszkowo stali w kolorze czarnym, a klosz z ręcznie dmuchanego, matowego szkła. Ten projekt zapewnia miękkie i rozproszone światło, które może być wspaniałym dodatkiem do każdego salonu lub jadalni.

Biała lampa stołowa z latarnią może również pasować do różnych motywów dekoracyjnych, ale naprawdę będzie świecić w stylu rustykalnym lub wiejskim. Białe opalowe szkło w tym modelu jest dmuchane ustnie i ma pofałdowany wzór, który rozprasza światło i tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Podstawę latarni tej lampy można oświetlić światłem głównym lub lampką nocną. Jest ona dostępna w antycznych wykończeniach, pasujących do każdego wystroju rustykalnego lub nadmorskiego. Byłby doskonałym dodatkiem do każdego salonu lub kącika do czytania w domu na plaży lub w dowolnym miejscu, które skłania się ku bardziej naturalnemu, a jednocześnie swobodnemu projektowi.