Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Atracciones

Tworzenie rysunku lampy stołowej dla Twojego domu

Lampa stołowa to ważne narzędzie w każdym domu. Jest instalowany na stole, aby zapewnić oświetlenie podczas różnych czynności, takich jak czytanie, pisanie i praca przy biurku. Jest to również popularny element dekoracyjny, który dodaje pomieszczeniu elegancji. Na rynku można znaleźć różne rodzaje lamp stołowych, które oferują różne style i wzory. Jednak ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj lampy do swojego domu. Poza swoją funkcją musi pasować do pozostałych mebli w pomieszczeniu. Na przykład lampa wykończona mosiądzem może dobrze wyglądać we współczesnych domach, podczas gdy drewniana lampa będzie pasować do tradycyjnych wnętrz. Wybór jest również duży, jeśli chodzi o żarówki. Możesz wybrać jasną białą żarówkę do biura lub ciepłą żółtą do sypialni.

Wybór odpowiedniej lampy do domu zależy od kilku czynników, w tym od jej koloru, wielkości i kształtu. Należy również wziąć pod uwagę materiał podstawy i typ żarówki, który najlepiej pasuje do jej projektu i stylu. Rozmiar podstawy jest ważny, ponieważ określi, jak stabilna jest lampa na powierzchni. Rodzaj żarówki jest również ważny, ponieważ może wpływać na jasność i nastrój w pomieszczeniu. Na przykład słaba żarówka jest idealna do kącika do czytania, a jaśniejsza dobrze sprawdza się w biurze lub miejscu pracy.

Lampy stołowe są używane w domu na różne sposoby, w tym jako elementy akcentujące w innych pokojach. Można je znaleźć w salonie, sypialni, a nawet w gabinecie. Często są wykonane z szerokiej gamy materiałów, od metalu po szkło i drewno. Mogą być pięknym dodatkiem do każdego pomieszczenia, niezależnie od tego, czy jest to mebel nowoczesny, czy staromodny. Mogą również występować w wielu różnych kształtach i rozmiarach.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkową lampę do swojego domu, spróbuj wykonać ją sam. Jest to łatwy projekt, który można wykonać przy użyciu zaledwie kilku materiałów. Możesz zrobić prosty abażur z filcu i podstawę wykonaną z drewna, metalu lub ceramiki. Efektem jest wyjątkowa i funkcjonalna lampa, która rozświetli każde pomieszczenie w Twoim domu.

Aby stworzyć podstawę dla tej lampy, będziesz potrzebować blachy miedzianej o grubości 24, która jest dostępna w centrach domowych i sklepach ze sprzętem, a także wzór papieru i klej w sprayu. Będziesz także potrzebował kawałka płyty pilśniowej 1/8 cala i kilku małych narzędzi do obróbki drewna. Jeśli nie masz routera, możesz użyć ręcznej piły i wyciąć części z blachy miedzianej przy użyciu tych samych technik, które opisano w sekcji Niezawodne przesuwne jaskółcze ogony poniżej.

Wykorzystując otwory w podstawie (A) jako prowadnice, wywierć otwory prowadzące 7/64″ na głębokość 1/2″ we wspornikach (E). Nałóż klej na tylną część paneli z miki (G) i przymocuj je do ram za pomocą spinaczy do bielizny, aż wyschną. Zamaskuj dolną krawędź dolnych szyn (H) i uszczelnij wzdłuż wewnętrznej strony, aby wygładzić ścieg. Powtórz ten proces dla górnych szyn (G).