Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Europa

Praskie żyrandole to rzecz piękna

praskie żyrandole

Podczas Złotego Wieku Pragi Czesi zajmowali się szklarstwem. Ich żyrandole i lampy zdobiły wiele najwspanialszych rezydencji i zamków Europy. Kilka z tych legendarnych firm nadal działa, a branża szklarska pozostaje wysoko ceniona i konkurencyjna.

Znakomity żyrandol to rzecz piękna. Jego delikatne wykończenie przywodzi na myśl najseksowniejsze wiktoriańskie domy. Najlepsze jest to, że faktycznie możesz go kupić. Dostępnych jest wiele opcji wykończenia, od szczotkowanego niklu po brąz. Żyrandol jest również dostępny w wykończeniu na zamówienie z przydymionego szkła, które z pewnością zaspokoi Twoje zamiłowanie do bogactwa. Dwa główne światła żyrandola wykonane są z bogatego szkła Murano-way, które zostało zamknięte w szklanej skorupie o tym samym bogactwie.

Wspomniany żyrandol można kupić jako samodzielny produkt lub jako część kompletnego pakietu oświetleniowego. To samo bogate szkło można zamontować również w skromniejszej oprawie. Wspomniana oprawa jest również kompatybilna z większością standardowych żarówek halogenowych. Jest to szczególnie dobra oferta w przypadku lamp designerskich, ponieważ oznacza, że nie będziesz musiał rozglądać się za dopasowaną ceną i możesz cieszyć się nowym żyrandolem bez obciążania portfela. Oprócz żyrandola możesz również wyposażyć swój dom w mnóstwo innych bombek, w tym lampy sufitowe i ścienne, wisiorki, żyrandole, lampy podłogowe i wiele innych. Przestań więc wydawać na najnowsze gadżety high-tech i zacznij oszczędzać pieniądze na remoncie domu, inwestując w wyżej wymienione produkty wysokiej jakości. Mamy nadzieję, że oznacza to również, że nie będziesz musiał rano wędrować do najbliższego dużego sklepu.