Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

wiejskie podróże

Modne kolory na rok 2023

modne kolory 2021

Miłośnicy kolorów będą zachwyceni trendami kolorystycznymi na rok 2023. Na wybiegach projektantów mody, takich jak Versace, Miu Miu, Prada i Valentino, pojawiają się różne odcienie. Te kolory nie tylko będą świetnie wyglądać na wybiegu, ale także dodadzą trochę koloru do wystroju Twojego domu. To trend, który będzie trwał przez lata.

W grudniu Pantone Color Institute ogłosił kolor roku 2021. Kolor roku nazywa się Illuminating i jest słonecznym żółtym. Łączy w sobie cechy barwinka błękitnego i fioletowo-czerwonego. Jego odwaga i optymizm z pewnością sprawią, że nadchodzący rok będzie o wiele jaśniejszy.

Trendy kolorystyczne na rok 2021 skupią się na ponownym połączeniu z tematami. Czerwień nadal będzie mocnym kolorem w modzie i designie. Pantone przewiduje, że będzie to jeden z największych kolorów 2021 roku. Działa uspokajająco na ludzi i można go łączyć z szarością, aby uzyskać kojący efekt. To także dobry wybór dla miłośników wina. Ten kolor jest często używany jako dodatek do czerwieni. Jest ciepłym kolorem i może być stosowany samodzielnie lub jako baza do kolorowych pasemek.

Aegean Teal 2136-40 to wypalony słońcem odcień, który jest dobrą opcją dla tych, którzy chcą stworzyć spokojną atmosferę w swoim domu. Ten kolor dobrze komponuje się z głęboką śliwką. Aegean Teal to świetny kolor do pokoju, ponieważ dobrze łączy się z innymi kolorami z palety kolorów.

Kolor roku według Pantone ma wiele cech, ale główną jest to, że reprezentuje jedność. To kolor roku, ponieważ ucieleśnia kreatywność nadchodzącego roku. Jest to również kolor, który przywołuje nostalgię za latami 80. Jest to kolor, którego wielu projektantów używa w swoich kolekcjach wiosna/lato 2021.

Pantone przewiduje również, że jednym z najpopularniejszych kolorów 2021 roku będzie rdza. Nie jest to kolor, który zwykle kojarzy się z wiosną lub latem, ale będzie bardzo popularny przez kilka najbliższych lat. Rdza dobrze współgra z brzoskwiniowymi odcieniami, takimi jak spalony koral. Jest to również kolor, który dobrze komponuje się z kolorami ziemi, takimi jak terakota.

Instytut Kolorów Pantone wydał również paletę trendów kolorystycznych na rok 2021. Paleta ta zawiera 12 odmładzających kolorów, które dodadzą uspokajającego efektu każdej przestrzeni. Te kolory będą również dobrze współgrać z elementami z epoki.

Pantone Color Institute ujawnił również, że najmodniejszym kolorem na rok 2021 jest wyspiarska zieleń. To bogata zieleń, którą można nosić z lekkimi ubraniami. To także jeden z najodważniejszych trendów kolorystycznych tego sezonu. Był używany na wybiegach Elie Saab i Victorii Beckham. Widziano go również na wybiegach Ricka Owensa, Balmaina i Miu Miu. Jest to również kolor, który można było zobaczyć w błyszczących magazynach i sieciach społecznościowych. Jest to również kolor, który ma być używany w wielu branżach.