Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Europa

Wybór lampy dotykowej John Deere

lampa dotykowa john deere

Jeśli szukasz lampy dotykowej do salonu, gabinetu lub sypialni, możesz rozważyć lampę dotykową John Deere. Lampy te są dostępne w różnych konfiguracjach i wykonane z różnych materiałów i mogą być doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Oprócz swoich unikalnych cech, lampy te są również wspaniałymi prezentami dla członków rodziny i przyjaciół.

Są dostępne w różnych stylach

Lampy stołowe mogą być równie ważne jak obrazy na ścianach. Mogą służyć jako akcenty dekoracyjne, a także jako oświetlenie zadaniowe lub do czytania. Lampy te mogą pochodzić z różnych stylów i materiałów. Niektóre mają motyw ciągnika, podczas gdy inne mają prosty projekt.

Lampy stołowe są wykonane z różnych materiałów, w tym witraży i zadrukowanego papieru. Podstawy są zwykle wykonane z metalu lub żelaza. Mogą również zawierać logo i nazwę John Deere.

Materiały

Podstawę dotykowej lampy John Deere można wykonać z różnych materiałów. Często jest wykonany z metalu lub żelaza, pomalowany na kolory John Deere i wytłoczony z logo firmy. Ten typ lampy wykorzystuje przewód z atestowanymi złączami, dzięki czemu jest praktyczną i dekoracyjną opcją.

Lampa stołowa może być równie dekoracyjna lub funkcjonalna jak grafika wisząca na ścianach. Lampa dotykowa John Deere może stanowić uzupełnienie innych akcentów w pomieszczeniu. Jego odcienie mogą mieć motyw całkowicie John Deere, projekt ciągnika lub kombinację wzorów.

Konfiguracje

Dzięki różnorodności stylów i wzorów możesz stworzyć spersonalizowany wygląd dzięki dotykowej lampie John Deere. Wybierz abażur z motywem John Deere lub podstawę z motywem ciągnika. Istnieją również opcje połączenia obu.

Oprawa IL-LED-DLR-5X2 zapewnia 1440 lumenów i działa przy napięciu od 12 do 24 V DC. Montuje się go w istniejących oprawach lamp halogenowych stosowanych w ciągnikach John Deere 8000.

Cena

Jeśli chodzi o lampę stołową, styl i design mogą być równie ważne jak grafika na ścianach. Możesz wybrać lampę z motywem traktora lub projektem John Deere. Lub możesz wybrać prostszy styl. Istnieje wiele opcji dostępnych w cenie lampy dotykowej John Deere.

Podstawy wykonane są z różnych materiałów, w tym żelaza i metalu. Zwykle są pomalowane w kolory marki John Deere i mogą być z wytłoczoną nazwą firmy.