Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Jedzenie wiejskie podróże

Lampy trzcinowe wprowadzają naturę do domu

lampka stroikowa

Jeśli szukasz wyjątkowej oprawy oświetleniowej, która wprowadzi naturę do wnętrza, odpowiedzią może być lampka trzcinowa. Te lampy mają piękne wzornictwo i świetnie pasują do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Używają dwukierunkowej żarówki o maksymalnej mocy 100 watów i mierzą 18 cali średnicy i 35 cali wysokości. Mojlife

Lampy stroikowe Jeanne Reed

Lampka stroikowa to tradycyjny, klasyczny akcent do domu, a stroiki Jeanne Reed nie różnią się. Te porcelanowe figurki, ręcznie malowane we Włoszech, mają wypalone pomarańczowe stopy i delikatne pióra. Opierają się na siatkowej podstawie cokołu. Każda jest oznaczona nazwą i numerem producenta, dzięki czemu idealnie nadają się na prezent.

Pierre Sauvage

Pierre Sauvage jest fanem oświetlenia pośredniego i stworzył kilka lamp z kloszami inspirowanymi batikiem. Jego lampy wykonane są z glazurowanej terakoty i występują w różnych kolorach. Można również kupić małe lampy. Rozmiar tanagra jest idealny do oświetlenia pośredniego.

Dana Gibson

Jeśli chcesz dodać niepowtarzalny akcent do wystroju swojego domu, rozważ zakup lampy trzcinowej Dana Gibson. Ten wszechstronny mebel może być używany w każdym pomieszczeniu, zarówno w salonie, jak i sypialni. Ta lampa stołowa ma abażur z trzciny wykonany z lnu, z wzorem krów pasących się na zboczu wzgórza. Jeśli masz pokój pełen zieleni, ta lampa doda efektowny akcent.

Kolejną świetną lampą od Dany Gibson jest Bamboo Lantern w kolorze różowym. To doskonały wybór oświetlenia do toalety, a także idealna lampa zadaniowa. Ta lampa jest oszałamiającym, nowoczesnym elementem o wysokości 13 cali i spadkiem łańcucha 24 cali. Inną opcją jest lampa Dana Gibson Pink Dragon z ręcznie malowanymi smokami i chmurami na kloszu. To piękny dodatek do każdego pomieszczenia, wysoki na dwadzieścia cztery cale.

Port 68

Reed lamp port 68 to stylowa i funkcjonalna oprawa oświetleniowa z wzorem lilii wodnej na lucytowej podstawie. Posiada mosiężne okucia i metalową kulkę. Wykonana przez Madcap Cottage z Północnej Karoliny, ta lampa ma białawy klosz z poliamidu.