Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Jedzenie

Zestaw do konwersji lampy wiszącej dla majsterkowiczów

Zmiana zwykłej wpuszczonej oprawy oświetleniowej w lampę wiszącą to zabawny i niedrogi projekt majsterkowania. Ten zestaw do konwersji jest przeznaczony dla majsterkowiczów i nie wymaga pomocy profesjonalisty ani użycia jakichkolwiek narzędzi. Jest wyposażony w smukły przewód i wykończoną niklową podstawę, która dobrze komponuje się z istniejącym wystrojem wnętrza. Najlepsze jest to, że możesz zainstalować to urządzenie w ciągu kilku minut i nie ma potrzeby przebudowy.

Ten najwyżej oceniany konwerter światła wiszącego jest kompatybilny z oprawami wpuszczanymi w puszkach od 5″ do 6″ i współpracuje z większością typów opraw oświetleniowych, w tym żyrandoli, lamp i wentylatorów sufitowych. Posiada solidną i solidną metalową konstrukcję ramową o wadze do 50 funtów. Jest łatwy w instalacji, wystarczy wyjąć żarówkę i pierścień ozdobny z bieżącej puszki, poluzować nakrętkę kompresyjną i wkręcić adapter. Łatwo jest również regulować wysokość wisiorka za pomocą regulowanego drążka, który jest dołączony do opakowania.

Zestaw zawiera wkręcany adapter do oprawy wpuszczanej, metalową płytkę z ozdobnym medalionem do malowania oraz elementy montażowe. To doskonały wybór do zastąpienia wbudowanych puszek w jadalni lub salonie i jest dostępny w kilku atrakcyjnych kolorach pasujących do Twojego wystroju. Możesz nawet kupić pasujący medalion sufitowy do swojej nowej oprawy wiszącej, aby stworzyć spójny wygląd w pomieszczeniu.

Produkt renomowanej marki, która znana jest z produkcji wysokiej jakości artykułów biurowych i domowych. Ma dobrą reputację i udokumentowane osiągnięcia w zakresie zadowolenia klientów. Zestaw jest dostępny w różnych wykończeniach i jest łatwy w użyciu. Ma okrągłą konstrukcję czaszy i smukły przewód, a instalacja jest szybka i prosta. Wystarczy wyłączyć zasilanie w tym miejscu, a następnie usunąć starą oprawę wpuszczaną, wykręcając żarówkę oraz obracając i zwalniając zaciski przytrzymujące obudowę i gniazdo. Następnie po prostu przykręć nową oprawę wiszącą na miejsce, łącząc ją z nasadką i środkiem medalionu sufitowego.