Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

Atracciones Mundo

Top 5 alternatyw dla mebli Lovesac

Meble jak Lovesac

Wiele sklepów meblowych powstało, by rzucić wyzwanie Lovesac dzięki wyższej jakości i bardziej przystępnym cenom. Niektóre z nich oferują nawet niestandardowe meble zgodnie z wymaganiami swoich klientów.

Niektóre z nich zapewniają również bezpłatną wersję próbną w domu i dożywotnią gwarancję na swoje produkty. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy wzorów, kolorów i tekstur, aby stworzyć meble na miarę. Firmy te wykonują również niestandardowe sofy, worki i pufy na zamówienie klientów.

Ten produkt jest świetną alternatywą dla woreczka z fasolą Lovesac, ponieważ ma wysokiej jakości rozdrobnioną piankę, dożywotnią gwarancję i jest wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych. Jest wyposażony w pokrowce, które można prać w pralce, a które można wymienić, jeśli ulegną uszkodzeniu.

Jest również dostępny w różnych rozmiarach, w tym dużych, średnich i małych. Może być używany przez dzieci lub dorosłych do relaksu. Ma unikalny design i jest dostępny w różnych zabawnych kolorach, takich jak pomarańczowy, zielony jabłkowy i jasnoniebieski.

Sofa Cloud to świetna alternatywa dla kanapy Lovesac, ponieważ wygląda jak gigantyczna poduszka, na której można się położyć. Jest również bardzo wygodny i łatwy w czyszczeniu.

Ma wysokiej jakości tkaninę i jest dostępny w różnych tkaninach, z których możesz wybierać. Może być używany w salonie i sypialni, aby cieszyć się komfortem podwójnego siedzenia za połowę ceny Lovesaca.

Jest to świetna opcja dla mniejszych domów i przestrzeni, ponieważ waży tylko 11 funtów. Można go również prać i przenieść do dowolnego pomieszczenia w domu. To świetny dodatek do pokoju zabaw lub kącika do czytania, a także przytulne miejsce dla gości.

Inną świetną opcją dla mniejszych przestrzeni jest pufa typu cordaroy, którą można przekształcić w łóżko. Wykonany jest z wysokiej jakości rozdrobnionej pianki i jest dostępny w różnych kolorach. To świetna opcja dla rodzin z dziećmi, które szukają trwalszej i wygodniejszej pufy do wypoczynku lub spania.

Segment Burrow to fantastyczna alternatywa dla sofy Lovesac dla każdego, kto ma napięty budżet i chce bardziej nowoczesnego stylu. Jest o wiele tańszy niż Lovesac, ale ma pewne problemy projektowe, które mogą Cię zniechęcić.

To naprawdę ciekawy produkt i polecam go tym, którzy są gotowi zapłacić za niego dodatkowe pieniądze. Jakość wykonania jest świetna i jest to dobra alternatywa dla Lovesaca, ale poszedłbym z tym tylko wtedy, gdy podoba ci się projekt.

Kolejną fantastyczną alternatywą dla Lovesac jest ten modułowy przekrój firmy Crate and Barrel. To jedna z ich najpopularniejszych linii, która łączy w sobie nowoczesny styl i niebiańską wygodę. Jest również niezwykle łatwy do dostosowania i można go nawet dostać za pomocą tacy na telewizor, co uważam za bardzo przydatne.