Ciepleklimaty

Najlepsza witryna do udostępniania podróży

África

Lampa Slap It

uderz lampą

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ulgi od stresu, czy po prostu chcesz wyjątkowej lampy, lampa Slap It to doskonały wybór. Lampa działa poprzez włączanie i wyłączanie poprzez uderzenie, szczypanie lub delikatne muśnięcie. Jest dostępny w modelach z pojedynczą lub potrójną kolbą.

Lampa w kształcie tyłka łagodzi stres

Zaprojektowana przez brytyjskiego projektanta Josepha Begleya lampa w kształcie tyłka Slap It to funkcjonalny i zabawny zestaw, który łączy w sobie lampę, którą można uderzyć, z tyłkiem w kształcie funky. Jest dostępny w wersji z pojedynczą lub potrójną kolbą i jest dostępny w różnych kolorach. Waży zaledwie 2,6 funta i jest kompatybilny zarówno z brytyjskimi, jak i amerykańskimi gniazdkami elektrycznymi. Lampa w kształcie tyłka Slap It jest sprzedawana w limitowanej edycji tylko 150 sztuk. Kosztuje 149 PS i jest dostępny w sklepie internetowym Begley. Lampa w kształcie tyłka Slap It to zabawny, interaktywny produkt, który gwarantuje, że każdy dzień będzie lepszy.

Lampa w kształcie tyłka Slap It zawiera również wtyczkę do gniazdek elektrycznych w USA i Wielkiej Brytanii. Lampa ma kształt kolby i ma 11,8 cala szerokości, 11,8 cala wysokości i 5,9 cala grubości. Można go zamontować na ścianie lub postawić na biurku. Zawiera dającą się uderzyć żarówkę LED z 10 różnymi kombinacjami kolorów.

Lampa czołowa jest dostępna w wersji z pojedynczą lub potrójną kolbą

Zaprojektowana przez londyńskiego projektanta Josepha Begleya lampa w kształcie „Slap It” to interaktywny produkt, który można zamontować na ścianie lub wolnostojący. Jest wykonany z miękkiego materiału przypominającego silikon i zawiera diody LED, które wytwarzają rozproszony ciepły blask. Po uderzeniu lampka zapala się i można ją przełączyć na dziesięć różnych kolorów. Zawiera wtyczki do gniazdek w Wielkiej Brytanii, UE i USA. Jest dostępny w wersji z pojedynczą lub potrójną kolbą.

Posiada czujnik nacisku, który włącza i wyłącza światło po uderzeniu. Lampa jest wyposażona w diody LED, które mogą przechodzić przez dziesięć różnych kolorów. Lampa tyłek waży 2,6 funta i ma 11,8 cala szerokości, 11,8 cala wysokości i 5,9 cala głębokości.